Masz pytania? Napisz do nas!

O NAS

Nieruchomościami w Portugalii zajmujemy się od 2006 roku. Od tego czasu mieliśmy okazję dokładnie poznać specyfikę rynku, propozycje miejscowych deweloperów i ofertę rynku wtórnego. Rynek nieruchomości w Portugalii znacznie różni się od polskiego. Specyficzne technologie budowy, dostosowane do miejscowego klimatu, odmienne oczekiwania kupujących i dostosowana do nich oferta deweloperów, wreszcie szczególne warunki finansowania inwestycji oferowane przez miejscowe banki, wszystkie te ważne kwestie należy wziąć pod uwagę przy zakupie nieruchomości za granicą. Dlatego proces selekcji nieruchomości i jej zakup zgodnie z procedurami obowiązującymi w danym kraju wymagają profesjonalnego wsparcia. Zapraszamy do kontaktu z nami. Prosimy podzielić się z nami Państwa potrzebami i preferencjami w wyborze nieruchomości. We współpracy z renomowanymi biurami nieruchomości oferującymi domy i mieszkania w najwspanialszych zakątkach Portugalii, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę. Pomożemy Państwu również przy zakupie dowolnej nieruchomości wskazanej przez Państwa, zapewniając bezpieczeństwo transakcji, obsługę w jęz. polskim i pomoc w załatwianiu wszelkich formalności.

Członkowie naszego niewielkiego zespołu są profesjonalistami o różnych profilach wykształcenia i doświadczenia zawodowego, co pozwoliło na wypracowanie szerokiego spojrzenia na zagadnienie obrotu nieruchomościami, jak również kompleksową obsługę naszych Klientów.

Obszary naszego działania obejmują również m.in. obsługę inwestycji międzynarodowych, audyt nieruchomości, współpracę z mediami, promocję portugalskiego rynku nieruchomości za granicą oraz inne powiązane dziedziny. Takie zróżnicowanie kompetencji i wiedzy eksperckiej różnych specjalności pozwoliło nam zbudować sprawne i przyjazne klientowi procedury obrotu nieruchomościami. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową obsługę w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości, począwszy od szczegółowego i indywidualnego przeszukiwania rynku, do asysty podczas transakcji, krok po kroku, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo Państwa inwestycji i poprawny przebieg procesu zakupu czy sprzedaży.